/
0 Yorumlar
Söz uçar, yazı kalır...
Gezmek, yeni yerler keşfetmek, yeni heyecanlar yaşamak, yeni lezzetler tatmak, hayata başka bir noktadan, başka gözlerle bakmak oldukça keyifli. Ancak bu anları tekrar tekrar hatırlamak, bu hatıraları paylaşarak, yeniden yaşamak onları unutmaktan kurtarıp, ebedi kılıyor. Bu güzel anlara sizi de ortak edip, heyecanımızı sizlerle paylaşmak istedik.

Yaptığımız gezilerin yanında ilgi alanımıza giren konularda da yazmaya karar verdik. Fotoğraf ve fotoğrafçılıkla ilgili bilgiler, paylaşılmaya değer fotoğraflarımız, sinema, film yorumları, müzik denemeleri, kitap tavsiyeleri, yaptığımız ya da yediğimiz yemeklerin tarifleri, gittiğimiz, beğendiğimiz restoranlar, ev-dekorasyonu, yaşam-moda gibi ilgi alanımıza giren konuları fırsat buldukça yayınlayıp, siz dostlarla paylaşıyoruz. Kısacası, Şenferah ailesi olarak yaşantımızdan kesintiler sunuyoruz.

Sitemizin ana sayfasında maceraya başladık, merakınızı gidermek için, karnınızı doyurmak için, ruhunuzu doyurmak için ve gözünüzü doyurmak için olmak üzere 5 bölüm oluşturduk. Bu bölümler içinde farklı kategorilerde yayınlar yapıyoruz. Sırayla özetlemek gerekirse;


"Maceraya Başladık." Dünyanın iki farklı yerinde dünyaya gelen, farklı yerlerde yetişen, öğrenim gören iki insan bir vesileyle tanışıyor, anlaşıyor ve hayatlarını birleştiriyor. Bu bölüm, ana sayfaya erişimi sağlamakta.

"Merakınızı Gidermek için." Bu bölümde gezip, tozup, turladığımız yerlerle ilgili yazılarımız ile fotoğraf ve fotoğrafçılıkla alakalı kayıtlarımız bulunmakta.

"Karnınızı Doyurmak için." Bu bölümde denediğimiz paylaşılmaya değer yemek tarifleri ve mekan tavsiyeleri bulunmakta.

"Ruhunuzu Doyurmak için." Bu bölümde izlediğimiz filmler ve müzik çalışmalarımız yer almakta.

"Gözünüzü Doyurmak için." Son bölümde ise moda-güzellik ve ev-dekorasyon konularında yaşamımızdan kesitler sunulmakta. 


Biz bu işten keyif alıyoruz. Umarız paylaşımlarımız ilginizi çeker, sizin için de keyifli olur.

Hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle, iyi eğlenceler...

Şenferah Ailesi
2011

Söz uçar, yazı kalır... Gezmek, yeni yerler keşfetmek, yeni heyecanlar yaşamak, yeni lezzetler tatmak, hayata başka bir noktadan, baş...