/
0 Yorumiç
Şirinler yeni filmleriyle yine maceradan maceraya koşuyor. Sürpriz yumurtalardan çıkan Şirinler 2 filminin kahramanlarıyla filmi anlatmaya çalışacağım. Haydi başlayalım.

Şirinler 2 filminde kötü büyücü Gargamel yaptığı gösterilerle çok popüler biri haline gelmiş. Büyük gösteriler yaparak milyonlarca hayran kitlesi oluşturan Gargamel'in bu kez yanında sadece Azman yok. 2 tane Şirin benzeri Haylaz adını verdiği minik karakterler de var. Gargamel bu haylazları Şirin özü elde edebilirim umuduyla yapmış. Fakat beklediği gibi Şirin özünü bu Şirin benzeri haylazlardan alamamış. Paris'e büyük bir gösteri için gelen Gargamel gücüne güç katmak için yine Şirinlerin peşine düşmüş. Amacı; Şirine'yi yakalayıp, Şirin Baba'nın formülünü öğrenmek. Bu sayede haylazları gerçek Şirin'e dönüştürüp, bunlardan Şirin özü almak. Şirin özleriyle de iyice güçlenip, Dünya'nın hakimi olmak, herkesi kölesi yapmak.

İşte Gargamel ve haylazları, Vexy ile Hackus.


Gargamel korkunç emelleri için çalışa dursun biz Şirinler Köyün'de ne var ne yok bir bakalım. Tüm Şirinler Şirine'nin doğum günü için sürpriz hazırlamaktalar. Şirine'nin ise haberi yok ve kimse doğum günümü hatırlamadı diye üzgün bir halde. Bu sırada Gargamel Şirinler Köyü'ne bir geçit açarak Vexy'yi Şirine'yi yakalaması için Şirinler Köyü'ne gönderir. Vexy, Şirinler Köyü'ne geldiğinde Şirine'yi görür ve Paris'e kaçırır. Şirine artık Gargamel'in tutsağıdır. Gargamel Şirin dönüştürme formülünü öğrenmek için Şirine'ye türlü numaralar yapacaktır.


Şirine'nin kaçırıldığını gören Şirinler Şirin Baba'ya haber verirler. Şirin Bana hemen bir kurtarma heyeti seçer ve Patrick'in yanına giderler, oradan da Paris'e. Kurtarma heyetinde tahmin edebileceğini gibi Gözlüklü Şirin, Güçlü Şirin ve Cesur Şirin vardır. Ama tam gidecekleri zaman Dünya'ya gitmek için kullandıkları büyülü elmasları Sakar Şirin, Süslü Şirin ve Agresif Şirin yutar. Bu beceriksiz ekip ile Şirin Baba yola koyulur.Paris'te Gargamel'i bulma ve Şirine'yi kurma hikayeleri başlar. Şirine'yi macera dolu kovalamaca sonunda kurtarırlar. Şirine arkadaş olduğu Vexy ve Hackus'u Şirinler Köyü'ne götürür. Ve film böyle mutlu sonla biter.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Şirinler yeni filmleriyle yine maceradan maceraya koşuyor. Sürpriz yumurtalardan çıkan Şirinler 2 filminin kahramanlarıyla filmi anlatmaya ...

Hiç yorum yok: