/
1 Yorumiç
Sevgili arkadaşım, Sedat kardeşim hafta sonu yaptığı Kütahya ziyareti sırasında bir akşam da bizi onura etti. En son Ankara'da görüşmüştük. Gençlik Parkı'ndaki lunaparkta kamakaziye binmiştik beraber. Hatta bütün ne varsa atlı karınca tarzındakiler hariç binmiştik. Çarpışan araba filan... Neyse mevzuya dönelim. Sedat Kütahya'dan ayrılalı 2-3 yıl filan oldu fakat bağlarını hala koparmadı. Bizi, arkadaşlarını fırsat buldukça ziyarete geliyor. Herkese ikişer üçer saat ayırıyor. Bize de bir akşam uğradı. Oturduk yemek yedik. Sohbet ettik, hasret giderdik.


Adı Ali Sedat. Biz Sedat olarak hitap ediyoruz. Sedat kardeşim, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Elektrik - Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerini tamamlayarak çift anadal yaptıktan sonra Kütahya'da iş hayatına başlamıştır. Isparta'nın güzel ilçesi Yalvaçta 1987 yılında dünyaya gözlerini açan Sedat, şu sıralar Ankara'da Türk Telekom Genel Müdürlüğü'nde çalışmaktadır. Sedat, tanıdığım ince ruhlu insanlardan biridir. Çok duyarlıdır. Arkadaşlığa ve arkadaşlarına önem verir. Eğlencelidir, paylaşmayı sever. Nerede hangi kampanya var bilir, hepsini takip eder. Bol bol hediye alır. Onunla evlenecek yaşadı. Güzel insan Sedat'a bu adresten ulaşabilirsiniz.

Tekrar görülmek üzere...


Bunlar da ilginizi çekebilir

Sevgili arkadaşım, Sedat kardeşim hafta sonu yaptığı Kütahya ziyareti sırasında bir akşam da bizi onura etti. En son Ankara'da görüşmüş...

1 yorum:

  1. Ben teşekkür ederim dostum. Bana evinizi açtınız. Sofranıza buyur ettiniz. Yemekler çok güzeldi. Halen tadı damağımda. Ney sesi duyunca aklıma geliyorsun. Bu arada bak şimdi aklıma geldi. Çektiğim videoyu gönderiyim sana bi ara. Bu arada sofranızdaki yemeklerde olduğu gibi gülen yüzler hanenizde eksik olmasın. Ayrıca bir küçük düzeltme dünyaya gözlerimi Balıkesir' de açtım. Sevgiler ve selamlar..

    YanıtlaSil